Naruto Shippuuden

Seria anime i manga Naruto Shippuuden to popularna seria shonen, która została opublikowana w wielu krajach. Stworzył ją Masashi Kishimoto, który napisał także serię mang. Fabuła opowiada o Naruto Uzumakim, dorastającym ninja, który nieustannie poszukuje uznania i marzy o zostaniu Hokage – przywódcą ich wioski.

Opowieść podąża za Naruto, gdy trenuje pod okiem Jiraiyi, aby zostać ninja i ignoruje ostrzeżenia, że jego twarz zamieni się w ślady wąsów. Kiedy wraca do swojej wioski, rozpoznają go jako tego, którego prorokowano jako Hokage z powodu tych oznaczeń. Naruto ma wiele przygód w poszukiwaniu uznania, ale także z powodu swojej determinacji, by ratować bliskich, czasem wielkim kosztem

Naruto Shippuuden to seria anime/mangi stworzona przez Masashiego Kishimoto. Został po raz pierwszy w odcinkach w magazynie manga Weekly Shonen Jump od 1999 do 2014 roku.

Franczyza zdobyła nagrodę Animage za Mangę Roku w 2001 i 2002 roku oraz jest rekordzistą pod względem największej liczby zwycięstw w tej kategorii.

Naruto Shippuuden to japońska manga napisana i zilustrowana przez Masashi Kishimoto. Manga została zaadaptowana do serii anime składającej się z trzech części, która była emitowana w latach 2002-2009, dwuczęściowej oryginalnej animacji wideo, która została wydana w 2009 roku i filmu w 2011 roku.

Boruto

Boruto to najnowsza odsłona serii Naruto, opracowanej przez Masashi Kishimoto i opublikowanej w magazynie Shueisha’s Weekly Shonen Jump.

Boruto to kontynuacja mangi i anime Naruto. Boruto podąża za Naruto Uzumakim, który został odrzucony z Wioski Ukrytego Liścia po tym, jak jego ojciec, Minato Namikaze, poświęcił się, aby zapieczętować w nim demoniczne moce. Dziesięć lat później Boruto wyłania się i odkrywa, że minęło dużo czasu, a spuścizna ojca pozostawiła podzieloną wioskę.

Anime zostało wyemitowane 5 kwietnia 2018 r. i 27 lipca 2018 r. w TV Tokyo z łącznie 12 odcinkami

Boruto to seria anime i manga stworzona przez Masashi Kishimoto. Opowiada historię Naruto Uzumakiego, syna siódmego Hokage, Boruto Uzumakiego.

Walczy ze swoim ojcem o przejęcie tytułu Hokage przeciwko Sasuke Uchiha. Jednak ich marzenie zostaje zniszczone, gdy Sasuke powraca do Konohy, aby poprowadzić grupę elitarnych ninja znanych jako Akatsuki, aby zemścić się na Naruto za zapieczętowanie go w jego własnym wymiarze.

Boruto jest kontynuacją fabuły Naruto i otrzymał pozytywne recenzje od krytyków za styl artystyczny, charakterystykę, dramatyczne opowiadanie i wykorzystanie sekwencji akcji

Boruto to kontynuacja serii Naruto. Został wydany w Japonii 28 sierpnia 2015 r. przez Viz Media do bezpłatnej dystrybucji w ich magazynie cyfrowym i drukowanym.

Podąża za życiem Boruto Uzumakiego, syna Naruto i Hinaty Uzumakich oraz wnuka Sasuke i Sakury Haruno. Boruto został zaprojektowany po swoim ojcu, który postanowił nie przekazywać własnych mocy ninja, ale zamiast tego uczyć się ninjutsu od Sasuke.

Related Post

Przegląd popularnych anime

Definicja „anime” różni się w zależności od osoby, ale z reguły jest to japoński styl animacji charakteryzujący się kolorowymi, płynnymi ruchami i żywymi grafikami. Niektóre znane anime to Sailor Moon,

Death Note

Death Note, seria anime i manga napisana przez Tsugumi Ohbę i Takeshi Obatę, opowiada o uczniu szkoły średniej, który znajduje notatnik, za pomocą którego może zabijać ludzi, zapisując w nim

Dragon Ball

Dragon Ball to japońska manga, stworzona przez Akirę Toriyamę w 1984 roku. Opowiada historię Son Goku, chłopca z małpim ogonem, który wyrusza na poszukiwanie smoczych kul, które spełnią każde życzenie.